مجموعه واتر فیت شما را به خرید بهترین محصولات لوله و اتصالات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار بزرگ انواع تجهیزات آبیاری کشاورزی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع تجهیزات آبیاریبررسی اجمالی تجهیزات آبیاری بارانی کشاورزیبزرگترین مرکز فروش تجهیزات آبیاری کشاورزی

یکی از مهم ترین اقدامات و کارهایی که کشاوران، باغبانان و.. مخصوصا با توجه به خشکسالی و کمبود بارندگی در سال های اخیر لازم است انجام دهند آبیاری می باشد.

آبیاری دارای انواع مختلفی مانند تحت فشار، قطره ای و… است که باید با توجه به نوع آبیاری وسایل و تجهیزات ضروری و لازم آن خریداری شود.

اگر از جمله خریداران عمده وسایل و تجهیزات آبیاری کشاورزی هستید و می خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

بازار بزرگ انواع تجهیزات آبیاری کشاورزی

معرفی انواع تجهیزات آبیاری

معرفی انواع تجهیزات آبیاریانواع تجهیزات آبیاری وجود دارد که از هر کدام از آن ها به منظور خاصی در سیستم آبیاری استفاده می شود. این وسایل عبارتند از:

  • قطره چکان آبیاری؛ با استفاده از این وسیله می توان میزان قطره هایی که لازم است چکیده شود را تنظیم نمود.
  • لوله های آبیاری؛ انواع مختلف لوله های آبیاری pvc و… وجود دارد که هر کدام از آن ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. شما در هنگام خرید لوله باید با توجه به وسعت زمینی که قصد آبیاری آن را دارید لوله با متراژ و جنس مناسب را انتخاب نمایید.
  • اتصالات لوله آبیاری؛ برای وصل نمودن لوله ها در هنگام آبیاری با توجه به نوع آن به اتصالات خاصی مورد نیاز می باشد که باید آن را خریداری نمایید. برای مثال در صورتی که از لوله های pvc استفاده کرده اید بهتر است اتصالاتی با این جنس نیز انتخاب کنید.
  • تایمر؛ با پیشرفت تکنولوژی یکی از مهم ترین امکاناتی که برای سیستم های آبیاری اضافه شده است تایمر می باشد. شما به راحتی با استفاده از این قطعه می توانید زمان شروع آبیاری، اتمام و شروع مجدد آن را تنظیم کنید و با این وسیله بدون نیاز به حضور شما نیز می توان آبیاری را انجام نمود.
  • شیر برقی
  • لوله های ملی اتیلن
  • بالبر
  • میکروفلتر
  • فیلتر

بررسی اجمالی تجهیزات آبیاری بارانی کشاورزی

بررسی اجمالی تجهیزات آبیاری بارانی کشاورزیبرای آبیاری بارانی وسایل و تجهیزاتی خاص مورد نیاز است که در میان آن ها می توان به پمپ، لوله اصلی، لوله جانبی، آبپاش و… اشاره نمود البته بهتر است بدانید آبیاری بارانی دارای انواع مختلفی مانند مکانیزه، کلاسیک و غیر مکانیزه و… می باشد که ممکن است وسایلی که برای هر کدام از آن ها مورد نیاز باشد با دیگری کمی فرق کند. برای مثال در روش آبیاری بارانی کلاسیک کارگری که مسئول انجام آبیاری است با جابجایی آبپاش و یا لوله های جانبی عملیات آبیاری را انجام می دهد.

خریدارن و متقاضیان خرید عمده وسایل آبیاری بارانی می توانید از طریق مراکز فروش این وسایل و مشورت با کارشناسی فروش ابتدا اطلاعات کافی در خصوص تجهیرات مورد نیاز و ویژگی مرغوب ترین نوع آن بدست آورند و سپس با آگاهی و اطلاعات کامل خریدشان را انجام دهند. انجام اینکار به این دلیل که به خرید جنس خوب با قیمت مناسب منجر می شود از لحاط اقتصادی برای آن ها به صرفه تر است.

بزرگترین مرکز فروش تجهیزات آبیاری کشاورزی

بزرگترین مرکز فروش تجهیزات آبیاری کشاورزیمرکز فروش تجهیزات آبیاری کشاورزی انواع مختلف تجهیزات را که برای آبیاری تحت فشار، قطره ای، بارانی و…. مورد نیاز است را به صورت عمده و جزئی به فروش می رسانند.

اگر اطلاعات کافی در خصوص وسایل و تجهیزات لازم در خصوص انواع آبیاری را ندارید می توانید از طریق مراکز فروش با مشورت با فروشنده ای که در این مراکز وجود دارد با انواع مختلف آن آشنا شوید و بهترین و مرغوب ترین نوع آن را برای خرید انتخاب کنید.

بزرگ ترین مراکز فروش تجهیزات مختلف برای آبیاری علاوه بر عرضه مستقیم محصولاتشان آن ها را از روش های دیگر نیز ارائه می کنند .

شما به راحتی می توانید با استفاده از این روش محصولات مورد نظرتان را سفارش دهید و در زمانی کوتاه آن را تحویل بگیرید. این روش خرید بسیار راحت است و از تلف شدن وقت شما جلوگیری می کند و از لحاظ سود نیز برای شما بسیار به صرفه تر است.

علیرضا با وفا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه واتر فیت شما را به خرید بهترین محصولات لوله و اتصالات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید