مجموعه واتر فیت شما را به خرید بهترین محصولات لوله و اتصالات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تجهیزات آبیاری کشاورزی تحت فشار ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعریفی از تجهیزات آبیاری کشاورزی تحت فشارراهنمای خرید تجهیزات آبیاری کشاورزیراه های فروش تجهیزات آبیاری کشاورزی

تجهیزات آبیاری کشاورزی تحت فشار، یکی از انواع تجهیزاتی است که برای آبیاری تحت فشار در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش تجهیزات آبیاری تحت فشار، در فروشگاه ها و شرکت های معتبری در سراسر کشور انجام می گیرد. خریداران و مشتریان این محصول می توانند با مراجعه به این شرکت ها، انواع تجهیزات آبیاری را با بهترین کیفیت و استاندارد ملی با قیمت های باور نکردنی و مناسب خریداری کنند.

فروش تجهیزات آبیاری کشاورزی تحت فشار ارزان قیمت

تعریفی از تجهیزات آبیاری کشاورزی تحت فشار

تعریفی از تجهیزات آبیاری کشاورزی تحت فشاربه طور کلی امروزه کمبود آب و کاهش بارندگی ها و سفره های آب زیر زمینی، باعث شده است که متخصصان و کارشناسان در پی تولید هر چه بهتر و مفید تر تجهیزات آبیاری کشاورزی برای صرفه جویی آب مصرفی در کشاورزی و دیگر صنایع باشند که بنابراین توانسته اند با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، انواع تجهیزات آبیاری را برای کشت های مختلف تولید کنند.
باتوجه به بیانات بالا تجهیزات آبیاری تحت فشار یکی از انواع این محصولات می باشد که با استفاده از قطعات مختلفی ساخته شده اند. در معرفی و شناخت آبیاری تحت فشار می توان گفت که یکی از روش های آبیاری است که در آن آب با کمک فشار نسبی در سطح زمین های کشاورزی بوسیله لوله توزیع می شود.
به صورت کلی آبیاری در کشاورزی به دو نوع ثقلی و تحت فشار تقسیم بندی می شود. آبیاری تحت فشار خود نیز به صورت های زیر تقسیم می شود:

  • آبیاری بارانی که در این نوع آبیاری آب با فشار در داخل لوله ها جریان دارد و بوسیله نازل هایی که آبپاش نام دارند بر روی گیاهان به صورت باران می پاشند. که از مزایای این نوع آبیاری می توان به تهویه هر چه بهتر خاک، کاهش هزینه های آماده سازی اراضی کشاورزی، افزایش راندمان آبیاری در مقایسه با قدیم، بازدهی بیشتر محصولات کشاورزی و … اشاره کرد.
  • آبیاری قطره ای که این نمونه آبیاری با استفاده از قطره چکان انجام می شود که این قطره چکان ها آب را به آرامی بر سطح خاک یا زیر خاک به صورت قطره های مجزا یا به هم پیوسته با فشار کم انتقال می دهند. از مزایای این روش، صرفه جویی در مصرف آب، صرفه جویی در هزینه های کارگری، کاهش رشد علف های هرز، استفاده از آب شور در این آبیاری و … می باشد.

راهنمای خرید تجهیزات آبیاری کشاورزی

راهنمای خرید تجهیزات آبیاری کشاورزیدر حال حاضر تجهیزات کشاورزی در نمونه های مختلفی در کشور عرضه می شوند که کشاورزان در هنگام خرید تجهیزات آبیاری باید به نوع استفاده آن توجه کنند زیرا نصب و راه اندازی این محصولات با توجه به هر نوع آبیاری متغیر است. راهنمای خرید و شناخت تجهیزات آبیاری کشاورزی در کنار هر محصولی که خریداری می کنید درج شده اشت. به طور کلی در هر گونه از آبیاری های کشاورزی از تجهیزات مختلفی استفاده می شود مانند: 

  1. انواع نازل های پایه دار در آبیاری قطره ای
  2. ابزار های لوله سوراخ کن دستیانواع انشعاب های دریپر
  3. لنس آب پاش قابل تنظیم
  4. شیر های برقی و انواع شیر های تایمر دار
  5. انواع قرقره های شلنگ جمع کن
  6. فتیله آبیاری
  7. انواع لوله های پلی اتیلن برای انتقال آب و …

راه های فروش تجهیزات آبیاری کشاورزی

راه های فروش تجهیزات آبیاری کشاورزیفروش تجهیزات آبیاری کشاورزی به روش های مختلفی انجام می گیرد. فروشگاه ها و نمایندگی های فروش در سراسر کشور این محصولات را با کیفیت و بهترین استاندارد عرضه می کنند. این شرکت ها و مراکز تجهیزات آبیاری را به صورت عمده نیز عرضه می کنند که از مزایای این خرید می توتن ازران بودن آن و بدون واسطه بودنش است که باعث می شود این خرید به صورت مستقیم انجام شود.تولید کنندگان این تجهیزات می توانند با تولید هرچه بهتر و باکیفیت تر این محصول زمینه را برای عرضه این محصولات در بازار های بین المللی نیز فراهم کند. این کار می تواند باعث اشتغال زایی بیشتر شود. 

علیرضا با وفا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه واتر فیت شما را به خرید بهترین محصولات لوله و اتصالات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید